Project name:
OBOZ
Project type:
Recreational area
Project location:
Slapy
Project Information Online:
Investment type:
Build to Sale
Status:
Finished
Realisation time:
40 Months
Acquisition cost:
7 mil CZK
Construction cost:
7 mil CZK
Revenue from Sales:
140 mil CZK
EBITDA:
88 mil CZK
Overall return on Investment:
200 %
Payback from rent:
Payback:

 

Jedinečné místo si zaslouží výjimečný projekt. Design apartmánů a chat je navržen ve prospěch architektonického souznění s přírodou. Díky zcela proskleným čelním fasádám chat i apartmánů sehrává přírodní scenerie aktivnější roli i při pobytu v interiéru. Kvalitní materiály, moderní styl a odpočinek ve vířivce či sauně je luxus, který by měl možnost dopřát si opravdu každý.

Ke každé chatě náleží pozemek o rozloze 300–400 m2. Pozemky jsou kaskádovitého charakteru a dle preferencí každého majitele je možné ponechat je jako otevřený prostor či ohraničit odolnými gabionovými ploty pro větší pocit soukromí.

Dokonalé rekreační zázemí

Green Resort Slapy nahrazuje původní rekreační areál, využívá jeho strategické místo u slapské přehrady, vše ostatní ale dělá nově a po svém. Díky důrazu na prvotřídní kvalitu materiálů i služeb, nadčasový design, cenově dostupný luxus a perfektní zázemí pro rekreaci se nyní otevírá nová perspektiva této lokality. Budoucí rezidenti mohou počítat s několika herními hřišti i s bohatou nabídkou zábavních rekvizit, ať už v podobě půjčovny jízdních elektrokol, čtyřkolek, s vlastním molem a možností pronájmu šlapadel, lodiček, vodních lyží či windsurfingu. K dispozici budou i další náležitosti rekreačního střediska včetně Spa & outdoor Whirlpool, WI-FI připojení, společenské místnosti, baru a občerstvení.

Projekt Green Resort Slapy přichází s mimořádnou nabídkou prodeje 6 apartmánů a 15 chat ve vyhlášené lokalitě Oboz u vodní nádrže Slapy.
Rekreační chaty Green Resort Slapy se budou nacházet v místě původního rekreačního areálu Kemp U Kropáčka. Jejich architektonické řešení naváže na klasickou obvyklou typologii daného charakteru stavby. Půjde o drobný, jednoduchý objekt půdorysného rozměru 5,2 x 6,5 m s přízemím a pobytovým podkrovím. Dispoziční řešení je u všech chat identické. V přízemí se nalézá kuchyňský kout s obývacím pokojem celkem o rozloze 25 m2 a koupelnou o rozloze 4 m2, v druhém nadzemním podlaží jsou rezidentům k dispozici dva podkrovní pokoje o rozloze 13,5 m2 a 8,4 m2.


Moderní, vkusně minimalistické pojetí rekreačních chat umožňuje nízkonákladové bydlení s minimálními nároky na údržbu. Materiálové řešení vychází z jednoduché kombinace dřevěného fasádního obkladu, velkoformátového prosklení na čelních fasádách a střešní krytiny z bonského šindele. Střídmý design čerpající z přírodních materiálů navazuje na okolní přírodu a velkoformátová čelní skla ji nechávají stát se významnou estetickou součástí interiéru.

Dokonalé prosvětlení vnitřních prostor i otevřené výhledy do okolí dávají rezidentům zažít věčně uklidňující pocit, že i doma jsou přirozenou součástí okolní přírody.

Interested in investing?

Máte zájem investovat?

Máte zájem investovat?